PASAULIO MUITINIŲ ORGANIZACIJOS AKADEMIJA: ONLINE MOKYMAI VERSLUI!

Mokymai

Mūsų atvirųjų ir uždarųjų mokymų tikslas - suteikti žinias, kurios padės Jums užtikrinti muitinės formalumų atitiktį teisės aktams ir pasinaudoti naujomis galimybėmis. 

Norėdami el. paštu gauti pranešimus apie mūsų rengiamus mokymus, užsiregistruokite naujienlaiškiui. Vykusių mokymų temos (detalesnė informacija žemiau): bazinės žinios, verslo rizika; mokestiniu atžvilgiu rizikingiausios sritys: prekės kodas, vertė ir kilmė; ekspeditoriams apie formalumus Klaipėdos jūrų uoste; muitinės sandėlio veiklos rizika; netarifinis reguliavimas; strateginės ir dvejopos paskirties prekės.

 • Ekspeditoriams: muitinės formalumai Klaipėdos uoste

  Muitinės formalumai jūrų uoste - ekspeditoriams nemažai klausimų kelianti sritis. 2019 m. lapkričio 21 d. kviečiame į mokymus Klaipėdoje, kurių metu UAB "Muita" Atitikties ir mokymų vadovė Jovita Dobrovalskienė ir muitinės tarpininkų skyriaus specialistai pasidalins savo žiniomis ir ilgamete patirtimi.  

 • Praktiniai mokymai "Muitinės formalumai: pagrindai verslui"

  Tenka spręsti su muitine susijusius klausimus ir vis pagalvojate, kad trūksta pagrindinių žinių muitinės srityje? Ar galbūt pirmą kartą susidursite su muitinės formalumais po Brexit? 2019 m. rugsėjo 25 d. Kaune vyks vienos dienos mokymai, skirti suteikti bazines žinias apie muitinės formalumus importuojančių/ eksportuojančių įmonių logistikos, pirkimų, pardavimų, finansų ir kitų skyrių darbuotojams.

 • PMO elektroninės komercijos standartai

  Š. m. rugsėjo 4 d. 15.00-16.30 val. kviečiame į Pasaulio muitinių organizacijos rengiamą internetinį seminarą elektroninės komercijos tema. Seminaras vyks anglų kalba. Pranešėjai: Ana B. Hinojosa, Pasaulio muitinių organizacijos (PMO) atitikties direktorė ir Normanas Schenkas, UPS pasaulinės muitinės politikos ir viešųjų reikalų viceprezidentas.

 • Prekių tarifinis klasifikavimas: KN 2020 naujovės, aktualūs ES ir PMO sprendimai

  2019 m. rugpjūčio 29 d. kviečiame pasinaudoti išskirtine galimybe pasisemti žinių apie prekių tarifinio klasifikavimo aktualijas ir būsimus 2020 m. Kombinuotosios nomenklatūros pakeitimus iš Eglės Pučkuvienės ir Virginijos Dordzikienės, Muitinės departamento Muitų politikos skyriaus vyriausiųjų specialisčių. Seminaras vyks Vilniuje

 • Prekių tarifinis klasifikavimas pradedantiesiems ir pažengusiems

  2019 m. birželio 19 d. kviečiame į mokymus Vilniuje, kuriuos ves Ingrida Sakalienė, Muitinės departamento Tarifų skyriaus vyriausioji specialistė. Paskelbtoje Muitinės veiklos ataskaitoje už 2018 metus nurodyta, kad atlikus ūkinės komercinės veiklos patikrinimus įmonėse, daugiausiai - 4 mln. 286 tūkst. eurų, arba 73 proc. visų papildomai priskaičiuotų mokesčių ir su jais susijusių sumų - buvo priskaičiuota dėl neteisingai deklaruoto prekių nomenklatūros (TARIC) kodo. Kviečiame įgyti, gilinti ir atnaujinti prekių tarifinio klasifikavimo žinias, bei gauti eksperto atsakymus į Jūsų veikloje kylančius klausimus. 

 • Muitinės procedūrų supaprastinimai nuo gegužės 1 dienos: naujos galimybės ir rizikos

  2019 m. balandžio 25 d. Vilniuje vyko verslo popietė, kurioje Muitinės departamento prie Finansų ministerijos, UAB „Muita“ ir „AAA Law“ muitų teisės ekspertai pristatė naujų procedūrų taikymą. UAB "Muita" ir "AAA Law" pranešimų video įrašai publikuoti www.muita.lt/lt/p/e-kursai

 • Lengvatinė prekės kilmė: bazinės žinios ir aktualijos

  2019 m. balandžio 19 d. Vilniuje vyko mokymai prekių lengvatinės kilmės tema. Mokymų metu buvo suteiktos bazinės žinios apie lengvatinę prekių kilmę, aptarti verslui kylantys klausimai ir šių dienų aktualijos. Lektorė Vilniaus teritorinės muitinės Tarifų ir muitinio įvertinimo skyriaus viršininkės pavaduotoja Rima Zabalevičienė. Mokymų įrašas www.muita.lt/e-kursai/lengvatine-prekes-kilme-pagrindai-ir-aktualijos

 • Pasaulio muitinių organizacijos mokymai: prekės kodas, kilmė, vertė

  2019 m. balandžio 16-18 d. kasdien nuo 9 iki 13 val. internetinio seminaro metu dalyviai sėmėsi žinių iš Pasaulio muitinių organizacijos (PMO, angl. WCO). Pagal PMO medžiagą buvo suteikiamos bazinės žinios apie svarbiausius duomenis muitinės deklaracijoje, nuo kurių priklauso teisingas importo mokesčių apskaičiavimas: prekės kodą, muitinę vertę, lengvatinę bei nelengvatinę kilmę. Išklausius seminarą išduoti sertifikatai su WCO Academy logotipu (https://academy.wcoomd.org)!

 • Internetinis seminaras: Prekės kilmės taisyklės

  2019 m. balandžio 4 d. nuo 14.30 val. iki 16.30 val. vyko Pasaulio muitinių organizacijos internetinis seminaras „Prekės kilmės taisyklės“. Lektorė Mette Werdelin Azzam, Tarifų ir prekybos reikalų direktorato kilmės padalinio vadovė. Dalyviai ne tik įgijo žinių, bet ir bendravo su p. Azzam užduodant jiems rūpimus klausimus.

Mokymų dalyvių atsiliepimai:

Rasa Grigoraitienė, UAB „Ekspla“ logistikos vedėja: "Jau ne pirmus metus dalyvaujame UAB "Muita" mokymuose muitinės tema. Mokymus vertiname ne tik kaip galimybę per trumpą laiką įgyti darbui reikiamas bazines žinias, bet ir gauname daug įžvalgų, kurias pritaikę patobuliname darbo procesus, geriau valdome riziką. Išties džiugina nedažnai pasitaikantis naujokų ir „senų vilkų“ interesų suderinamumas toje pačioje paskaitoje – visiems yra ką veikti!"

 

Dr. Aušra Bieliūnienė, UAB "Thermo Fisher Scientific Baltics importo/eksporto koordinatorė: "Mokymų dienos prabėgo nepaprastai greitai. Aktuali mokymų tematika ir pateikta medžiaga įtraukė dalyvius, skatino juos diskutuoti ir iškelti naujus klausimus. Verslas pasigenda teminių muitinės konsultacijų tiek kasdienėmis temomis, tiek naujais klausimais, tad UAB "Muita" mokymai puikiai užpildo šią spragą."

 

Živilė Keršulytė, AB-F "Šilutės Rambynas" buhalterė-ekonomistė: „Džiaugiuosi turėjusi galimybę praleisti labai įdomias ir be galo naudingas dienas! Nors dirbame kol kas tik su eksportu, tačiau įgytos žinios mums padės labiau suprasti mūsų klientų poreikius ir reikalavimus trečiosiose šalyse. Didelį įspūdį padarė mokymus vedę lektoriai. Malonu buvo klausytis savo srities žinovų, kurių darbas, kaip aš sakau, yra hobis - teikiantis džiaugsmo :)!“

 

Agnė Indilaitė, UAB „Artilux NMF“ deklarantė: "Seminaras tema “Prekės kodas (klasifikavimas)” man, kaip deklarantei, buvo labai aktualus ir naudingas. Daug žinių, kaip palengvinti prekės kodo nustatymą, kokiais šaltiniais naudotis, norint surasti reikiamą informaciją. Turėjome galimybę teoriją išbandyti ir praktiškai."