Muitų teisė praktikams

Sėkmingas pasirengimas muitinės auditui

2023-03-20

Sužinokite kaip sėkmingai pasirengti muitinės auditui! Perkate prekes užsienyje ir jas importuojate? Naudojatės supaprastintomis procedūromis? O gal turite įgaliotojo ekonominės veiklos vykdytojo (AEO) statusą? Tikėtina, kad būsite patikrinti muitinės audito. Mokymai skirti ne tik už muitinės sritį įmonėse atsakingiems finansų ir apskaitos, logistikos ir kitų skyrių darbuotojams, bet ir siekiantiems stiprinti kompetencijas šioje srityje. Seminarą vedė Jurgita Stanienė, kuri yra UAB „Muita“ muitų atitikties skyriaus vadovė, turinti ilgametę darbo patirtį kaip auditus įmonėse atliekanti muitinės atstovė.

Mokymų metu buvo aptarti muitinės atliekami auditai, patarta kaip jiems pasiruošti, į kokias problemines sritis atkreipti dėmesį, kaip suvaldyti įmonės veikloje kylančias rizikas bei toliau sėkmingai dirbti kintančios aplinkos sąlygomis.

Seminaro programa:

  • Muitinės patikrinimai ir jų rūšys.
  • Tikrinamos sritys: vertė, kilmė, leidimų vykdymo atitiktys.
  • Pasiruošimas auditui: šiandien ar vakar?
  • Verslo rizika ir atsakomybė.
  • Vidiniai auditai: klaidos ir jų taisymas.
  • Dokumentų saugojimas.

Lektorė

Jurgita Stanienė yra UAB „Muita“ muitų atitikties skyriaus vadovė, turinti sukaupusi daugiau kaip 16 metų patirties darbo muitinėje, iš jų 12 metų ūkio subjektų patikrinimų skyriuje, taip pat dirbo 5 metus Valstybinėje mokesčių inspekcijoje. Jurgita dalijasi sukauptomis žiniomis bei įžvalgomis muitų teisės klausimais, teikia konsultacijas muitų atitikties klausimais.

Daugiau informacjos ir įsigijimas čia 

 

 

Atgal

Registruokitės naujienlaiškiui

Gaukite nemokamą informacinį leidinį, skirtą importuotojams ir eksportuotojams!

Pažymėkite laukelį
Klaida. Neteisingas el. pašto adresas arba toks el. pašto adresas jau registruotas. Pažymėkite laukelį