Mokymai

Mūsų tikslas - suteikti žinias, kurios padės Jums užtikrinti muitinės formalumų atitiktį teisės aktams ir maksimaliai pasinaudoti jų teikiamomis galimybėmis!

ARTĖJANTYS MOKYMAI

 2022.02.08 - Internetu - Netarifiniai reikalavimai prekių įvežimui – kaip „neužstrigti“ muitinėje? 

Gyvų ir video mokymų katalogas 2022

Domina tik Jūsų įmonei skirti mokymai? Susisiekite - sužinoję Jums rūpimus muitinės formalumų klausimus, pateiksime mokymų pasiūlymą. Pastaruoju metu rengėme individualius mokymus logistikos ir gamybos įmonėms šiomis temomis: pasirengimas Brexit, bazinės muitinės formalumų žinios, muitinei teikiami dokumentai, muitinės procedūros (importas, eksportas, tranzitas) Šveicarijoje. Bendradarbiaujame ir su užsienio lektoriais.

Domina viešieji mokymai muitinės formalumų tema? Informaciją apie naujai paskelbtus mokymus Jums atsiųsime el. paštu, užsiprenumeruokite naujienlaiškį (forma žemiau). Pastaruoju metu vykę viešieji mokymai:

 • Prekių tarifinis klasifikavimas pradedantiesiems ir pažengusiems

  2022-04-14 Vilniuje kviečiame į mokymus, kurių metu sužinosite prekių tarifinio klasifikavimo principus. Mokymų metu lektorė Ingrida Sakalienė pristatys kaip užtikrintai žengti pirmuosius žingsnius ir nepasiklysti prekių tarifiniame klasifikavime bei duomenų bazėse. Lektorė pasidalins savo ilgamete darbo patirtimi klasifikuojant prekes. 

  Registruotis

 • Seminaras: Diena muitinės tarpininko vaidmenyje

  2022-02-08 kviečiame į NEMOKAMĄ seminarą, kurį rengia Vytauto Didžiojo universitetas. Seminaro metu sužinosite koks yra muitinės tarpininko atstovo darbas ir kaip įgyti šią kvalifikaciją. Renginys skirtas asmenims, ieškantiems naujų karjeros galimybių, studentams, grįžusiems emigrantams bei visiems kitiems asmenims, kurie ieško ar planuoja ieškoti darbo.

 • Netarifiniai reikalavimai prekių įvežimui – kaip „neužstrigti“ muitinėje?

  2022-02-08 internetu kviečiame į mokymus, kurių metu sužinosite kokie yra netarifiniai reikalavimai prekių įvežimui ir kaip "neužstrigti" muitinėje. Mokymų metu lektorius dr. Gediminas Valantiejus, remiantis praktiniais pavyzdžiais ir aktualia teismų praktika, nagrinės pagrindinius netarifinius reikalavimus prekių įvežimui bei pateiks rekomendacijas kaip išvengti situacijų, kuomet prekių siuntų tiekimas sutrinka dėl dokumentinių priežasčių.

  Registruotis

 • Prekių tarifinio klasifikavimo pokyčiai nuo 2022.01.01

  2022 m. keičiami daugiau nei 1000 prekių KN kodų! Kadangi nuo muitinei deklaruojamo prekės kodo priklauso mokami mokesčiai, taikomi apribojimai ir draudimai, kiekvienam importuojančiam ar eksportuojančiam verslui svarbu pasitikrinti, ar nesikeičia iki šiol naudoti kodai. Tad kviečiame pažiūrėti š.m. lapkritį vykusio seminaro įrašą ir sužinoti, kokie yra Kombinuotosios nomenklatūros (KN) 2022 m. pakeitimai!

 • Muitinės formalumai: pagrindai verslui

  Šie vienos dienos mokymai puikiai tinka, jeigu Jums tenka spręsti su muitine susijusius klausimus ir vis pagalvojate, kad trūksta žinių muitinės srityje, ar galbūt apskritai pirmą kartą susiduriate su muitinės formalumais. Keletą kartų per metus rengiame viešus mokymus, kuriuose kviečiame dalyvauti visus norinčius, o dažniausiai vedame individualius mokymus - visa mokymų diena gali būti skirta tik Jūsų įmonės komandai!

 • Administracinė atsakomybė už muitų teisės aktų pažeidimus

  Penkių dalių dr. Gedimino Valantiejaus, video mokymų kursas apie administracinę atsakomybę už muitų teisės aktų pažeidimus. Šie mokymai skirti supažindinti muitinės srities specialistus ir už muitinės sritį įmonėse atsakingus asmenis su administracinės atsakomybės taikymu.

 • Kaip sumokėti mažiau muito: lengvatos, kvotos, suspendavimas

  Kviečiame peržiūrėti seminaro Kaip sumokėti mažiau muito: lengvatos, kvotos, suspendavimas įrašą. Be kita ko, sužinosite kaip naujų visos Europos ir Viduržemio jūros regiono (PEM) konvencijos šalių pereinamojo laikotarpio taisyklių taikymas gali sudaryti galimybę verslui įrodyti prekės preferencinę kilmę ir gauti atitinkamą kilmės dokumentą bei taikyti mažesnį importo muito tarifą!

 • Vebinaras „PTI prašymas ir sprendimas“

  Vebinaro Privalomosios tarifinės informacijos (PTI) prašymas ir sprendimas metu dalyviai sužinojo, kaip sklandžiai pateikti PTI prašymą ir kas svarbu priėmus sprendimą. Kviečiame įgyti žinių peržiūrint vebinaro įrašą.

 • Lengvatinė prekės kilmė: bazinės žinios ir aktualijos

  Domina mokymai prekės kilmės tema? Laukiant viešųjų mokymų paskelbimo, kviečiame peržiūrėti seminaro įrašą. 


Mokymų dalyvių atsiliepimai:

Rasa Grigoraitienė, UAB „Ekspla“ logistikos vedėja: "Jau ne pirmus metus dalyvaujame UAB "Muita" mokymuose muitinės tema. Mokymus vertiname ne tik kaip galimybę per trumpą laiką įgyti darbui reikiamas bazines žinias, bet ir gauname daug įžvalgų, kurias pritaikę patobuliname darbo procesus, geriau valdome riziką. Išties džiugina nedažnai pasitaikantis naujokų ir „senų vilkų“ interesų suderinamumas toje pačioje paskaitoje – visiems yra ką veikti!"

 

Dr. Aušra Bieliūnienė, UAB "Thermo Fisher Scientific Baltics importo/eksporto koordinatorė: "Mokymų dienos prabėgo nepaprastai greitai. Aktuali mokymų tematika ir pateikta medžiaga įtraukė dalyvius, skatino juos diskutuoti ir iškelti naujus klausimus. Verslas pasigenda teminių muitinės konsultacijų tiek kasdienėmis temomis, tiek naujais klausimais, tad UAB "Muita" mokymai puikiai užpildo šią spragą."

 

Živilė Keršulytė, AB-F "Šilutės Rambynas" buhalterė-ekonomistė: „Džiaugiuosi turėjusi galimybę praleisti labai įdomias ir be galo naudingas dienas! Nors dirbame kol kas tik su eksportu, tačiau įgytos žinios mums padės labiau suprasti mūsų klientų poreikius ir reikalavimus trečiosiose šalyse. Didelį įspūdį padarė mokymus vedę lektoriai. Malonu buvo klausytis savo srities žinovų, kurių darbas, kaip aš sakau, yra hobis - teikiantis džiaugsmo :)!“

 

Agnė Indilaitė, UAB „Artilux NMF“ deklarantė: "Seminaras tema “Prekės kodas (klasifikavimas)” man, kaip deklarantei, buvo labai aktualus ir naudingas. Daug žinių, kaip palengvinti prekės kodo nustatymą, kokiais šaltiniais naudotis, norint surasti reikiamą informaciją. Turėjome galimybę teoriją išbandyti ir praktiškai."