Mokymai

Mūsų tikslas - suteikti žinias, kurios padės Jums užtikrinti muitinės formalumų atitiktį teisės aktams ir maksimaliai pasinaudoti jų teikiamomis galimybėmis!

Domina tik Jūsų įmonei skirti mokymai? Susisiekite - sužinoję Jums rūpimus muitinės formalumų klausimus, pateiksime mokymų pasiūlymą. Pastaruoju metu rengėme individualius mokymus logistikos ir gamybos įmonėms šiomis temomis: pasirengimas Brexit, bazinės muitinės formalumų žinios, muitinei teikiami dokumentai, muitinės procedūros (importas, eksportas, tranzitas) Šveicarijoje. Bendradarbiaujame ir su užsienio lektoriais.

Domina viešieji mokymai muitinės formalumų tema? Informaciją apie naujai paskelbtus mokymus Jums atsiųsime el. paštu, užsiprenumeruokite naujienlaiškį (forma žemiau). Pastaruoju metu vykę viešieji mokymai:

 • Muitinės formalumai: pagrindai verslui

  Lektorė Enrika Naujokė, UAB "Muita" direktorė, veda mokymus tema "Muitinės formalumai: pagrindai verslui". Mokymai puikiai tinka, jeigu Jums tenka spręsti su muitine susijusius klausimus ir vis pagalvojate, kad trūksta žinių muitinės srityje, ar galbūt apskritai pirmą kartą susiduriate su muitinės formalumais dėl Brexit. 

 • Prekių tarifinis klasifikavimas pradedantiesiems ir pažengusiems

  Prekių tarifinis klasifikavimas pradedantiesiems ir pažengusiems. Mokymą veda Ingrida Sakalienė, Muitinės departamento Tarifų skyriaus vyriausioji specialistė. Laukiant kol bus paskelbti viešieji mokymai, kviečiame peržiūrėti video mokymus.

 • Vebinaras „PTI prašymas ir sprendimas“

  Vebinarą Privalomosios tarifinės informacijos (PTI) prašymas ir sprendimas vedė Ingrida Sakalienė, Muitinės departamento Tarifų skyriaus vyriausioji specialistė. Vebinaro metu dalyviai sužinojo, kaip sklandžiai pateikti PTI prašymą ir kas svarbu priėmus sprendimą. Kviečiame įgyti žinių peržiūrint vebinaro įrašą.

 • Lengvatinė prekės kilmė: bazinės žinios ir aktualijos

  Domina mokymai prekės kilmės tema? Mokymus veda Rima Zabalevičienė, Vilniaus teritorinės muitinės Tarifų ir muitinio įvertinimo skyriaus viršininkės pavaduotoja. Laukiant viešųjų mokymų paskelbimo, kviečiame peržiūrėti seminaro įrašą. 

 • AEO: sklandus prašymo pateikimas ir gauto leidimo valdymas

  Lietuvoje daugiau kaip 150 įmonių turi AEO statusą ir pateikiamų prašymų skaičius kol kas nemažėja: statusas reikalingas norint naudotis muitinės formalumų supaprastinimais, taip pat jo reikalauja klientai. Gavus statusą darbas nenutrūksta - muitinė vykdo stebėseną ir priežiūrą. Tad ką svarbu žinoti teikiant prašymą ir gavus leidimą?

 • Dvejopo naudojimo ir strateginės prekės

  Domina mokymai dvejopo naudojimo ir strateginių prekių tema? Mokymus šia tema veda lektorius Rolandas Jurgaitis, Muitinės departamento Muitinės procedūrų skyriaus vyresnysis patarėjas. Laukiant viešųjų mokymų paskelbimo, kviečiame įgyti žinių peržiūrint seminaro video įrašą.

 • Administracinės atsakomybės taikymas už muitų teisės aktų pažeidimus

  Mokymus apie administracinę atsakomybę veda lektorius dr. Gediminas Valantiejus. Mokymų metu nagrinėjamos temos ir klausimai, susiję su teisinės atsakomybės taikymu, aktualūs visiems tarptautinės prekybos ir logistikos versle dalyvaujantiems subjektams, įskaitant muitinės procedūrų vykdytojus, prekių vežėjus, muitinės tarpininkus, jų atstovus. Laukiant viešųjų mokymų paskelbimo, kviečiame peržiūrėti lektoriaus parengtus video mokymus.

 • AEO statuso administravimas

  Domitės įgaliotojo ekonominės veiklos vykdytojo statusu? Norėtumėte išgirsti daugiau AEO statuso administravimo tema? Mokymus veda Jovita Dobrovalskienė, UAB "Muita" atitikties ir mokymų vadovė. Kviečiame peržiūrėti seminaro įrašą. 

 • Prekių tarifinis klasifikavimas: aktualūs PMO ir ES sprendimai, KN 2020

  Aktuali informacija prekių tarifinio klasifikavimo klausimais? Eglė Pučkuvienė ir Virginija Dordzikienė, Muitinės departamento Muitų politikos skyriaus vyriausiosios specialistės vedė seminarą apie prekių tarifinio klasifikavimo aktualijas. Kviečiame peržiūrėti įrašą.


Mokymų dalyvių atsiliepimai:

Rasa Grigoraitienė, UAB „Ekspla“ logistikos vedėja: "Jau ne pirmus metus dalyvaujame UAB "Muita" mokymuose muitinės tema. Mokymus vertiname ne tik kaip galimybę per trumpą laiką įgyti darbui reikiamas bazines žinias, bet ir gauname daug įžvalgų, kurias pritaikę patobuliname darbo procesus, geriau valdome riziką. Išties džiugina nedažnai pasitaikantis naujokų ir „senų vilkų“ interesų suderinamumas toje pačioje paskaitoje – visiems yra ką veikti!"

 

Dr. Aušra Bieliūnienė, UAB "Thermo Fisher Scientific Baltics importo/eksporto koordinatorė: "Mokymų dienos prabėgo nepaprastai greitai. Aktuali mokymų tematika ir pateikta medžiaga įtraukė dalyvius, skatino juos diskutuoti ir iškelti naujus klausimus. Verslas pasigenda teminių muitinės konsultacijų tiek kasdienėmis temomis, tiek naujais klausimais, tad UAB "Muita" mokymai puikiai užpildo šią spragą."

 

Živilė Keršulytė, AB-F "Šilutės Rambynas" buhalterė-ekonomistė: „Džiaugiuosi turėjusi galimybę praleisti labai įdomias ir be galo naudingas dienas! Nors dirbame kol kas tik su eksportu, tačiau įgytos žinios mums padės labiau suprasti mūsų klientų poreikius ir reikalavimus trečiosiose šalyse. Didelį įspūdį padarė mokymus vedę lektoriai. Malonu buvo klausytis savo srities žinovų, kurių darbas, kaip aš sakau, yra hobis - teikiantis džiaugsmo :)!“

 

Agnė Indilaitė, UAB „Artilux NMF“ deklarantė: "Seminaras tema “Prekės kodas (klasifikavimas)” man, kaip deklarantei, buvo labai aktualus ir naudingas. Daug žinių, kaip palengvinti prekės kodo nustatymą, kokiais šaltiniais naudotis, norint surasti reikiamą informaciją. Turėjome galimybę teoriją išbandyti ir praktiškai."