PASAULIO MUITINIŲ ORGANIZACIJOS AKADEMIJA: ONLINE MOKYMAI VERSLUI!

Mokymai

Mūsų atvirųjų ir uždarųjų mokymų tikslas - suteikti žinias, kurios padės Jums užtikrinti muitinės formalumų atitiktį teisės aktams ir pasinaudoti naujomis galimybėmis. 

Artėjantys mokymai: 

2020-10-27 Vilniuje Išvenkite klaidų deklaruojant dvejopo naudojimo prekes

2020-10-28 Vilniuje Kaip sumokėti mažiau muito: lengvatos, kvotos, suspendavimas

2020-11-05 Vilniuje Prekių tarifinis klasifikavimas pradedantiesiems ir pažengusiems

2020-12-09 Kaune Muitinės formalumai: pagrindai verslui

 Norėdami el. paštu gauti pranešimus apie mūsų rengiamus mokymus, užsiregistruokite naujienlaiškiui.

 • Išvenkite klaidų deklaruojant dvejopo naudojimo prekes

  2020-10-27 Vilniuje kviečiame į mokymus, skirtus: logistikos įmonėms (muitinės sandėliai, terminalai, transporto kompanijos), eksportuotojams ir importuotojams, muitinės tarpininkams. Lektorius Rolandas Jurgaitis, Muitinės departamento Muitinės procedūrų skyriaus vyresnysis patarėjas, suteiks žinių kaip išvengti klaidų deklaruojant dvejopo naudojimo ir strategines prekes.

  Registruotis

 • Kaip sumokėti mažiau muito: lengvatos, kvotos, suspendavimas

  2020-10-28 Vilniuje kviečiame į mokymus, kurių metu sužinosite Kaip sumokėti mažiau muito: lengvatos, kvotos, suspendavimas. Lektorė Vilniaus teritorinės muitinės Tarifų ir muitinio įvertinimo skyriaus viršininkės pavaduotoja Rima Zabalevičienė.

  Registruotis

 • Prekių tarifinis klasifikavimas pradedantiesiems ir pažengusiems

  2020-11-05 Vilniuje kviečiame į mokymus Prekių tarifinis klasifikavimas pradedantiesiems ir pažengusiems, lektorė Ingrida Sakalienė, Muitinės departamento Tarifų skyriaus vyriausioji specialistė.

  Registruotis

 • Muitinės formalumai: pagrindai verslui

  2020-12-09 Kaune kviečiame į mokymus skirtus suteikti bazines žinias importuojančių/ eksportuojančių įmonių logistikos, pirkimų, pardavimų, finansų ir kitų skyrių darbuotojams. Lektorė Enrika Naujokė kalbės tema - Muitinės formalumai: pagrindai verslui. Mokymai puikiai tiks jeigu Jums tenka spręsti su muitine susijusius klausimus ir vis pagalvojate, kad trūksta pagrindinių žinių muitinės srityje. Ar galbūt pirmą kartą susidursite su muitinės formalumais po Brexit. 

  Registruotis

 • AEO: sklandus prašymo pateikimas ir gauto leidimo valdymas

  Lietuvoje daugiau kaip 150 įmonių turi AEO statusą ir pateikiamų prašymų skaičius kol kas nemažėja: statusas reikalingas norint naudotis muitinės formalumų supaprastinimais, taip pat jo reikalauja klientai. Gavus statusą darbas nenutrūksta - muitinė vykdo stebėseną ir priežiūrą. Tad ką svarbu žinoti teikiant prašymą ir gavus leidimą?

 • Vebinaras „PTI prašymas ir sprendimas“

  2020-05-19 vyko vebinaras „PTI prašymas ir sprendimas“, kurį vedė Ingrida Sakalienė, Muitinės departamento Tarifų skyriaus vyr. specialistė. Dalyviai sužinojo, kaip sklandžiai pateikti prašymą ir kas svarbu priėmus sprendimą. Vebinaro įrašą galite įsigyti čia

 • Lengvatinė prekės kilmė: bazinės žinios ir aktualijos

  Domina mokymai prekės kilmės tema? Gilinkite žinias peržiūrėdami seminaro, kurį 2019-04-19 vedė Vilniaus teritorinės muitinės Tarifų ir muitinio įvertinimo skyriaus viršininkės pavaduotoja Rima Zabalevičienė, įrašą, prie kurio pateiktos ir mokymo skaidrės. Įrašo trukmė 4 val. 24 min.

Mokymų dalyvių atsiliepimai:

Rasa Grigoraitienė, UAB „Ekspla“ logistikos vedėja: "Jau ne pirmus metus dalyvaujame UAB "Muita" mokymuose muitinės tema. Mokymus vertiname ne tik kaip galimybę per trumpą laiką įgyti darbui reikiamas bazines žinias, bet ir gauname daug įžvalgų, kurias pritaikę patobuliname darbo procesus, geriau valdome riziką. Išties džiugina nedažnai pasitaikantis naujokų ir „senų vilkų“ interesų suderinamumas toje pačioje paskaitoje – visiems yra ką veikti!"

 

Dr. Aušra Bieliūnienė, UAB "Thermo Fisher Scientific Baltics importo/eksporto koordinatorė: "Mokymų dienos prabėgo nepaprastai greitai. Aktuali mokymų tematika ir pateikta medžiaga įtraukė dalyvius, skatino juos diskutuoti ir iškelti naujus klausimus. Verslas pasigenda teminių muitinės konsultacijų tiek kasdienėmis temomis, tiek naujais klausimais, tad UAB "Muita" mokymai puikiai užpildo šią spragą."

 

Živilė Keršulytė, AB-F "Šilutės Rambynas" buhalterė-ekonomistė: „Džiaugiuosi turėjusi galimybę praleisti labai įdomias ir be galo naudingas dienas! Nors dirbame kol kas tik su eksportu, tačiau įgytos žinios mums padės labiau suprasti mūsų klientų poreikius ir reikalavimus trečiosiose šalyse. Didelį įspūdį padarė mokymus vedę lektoriai. Malonu buvo klausytis savo srities žinovų, kurių darbas, kaip aš sakau, yra hobis - teikiantis džiaugsmo :)!“

 

Agnė Indilaitė, UAB „Artilux NMF“ deklarantė: "Seminaras tema “Prekės kodas (klasifikavimas)” man, kaip deklarantei, buvo labai aktualus ir naudingas. Daug žinių, kaip palengvinti prekės kodo nustatymą, kokiais šaltiniais naudotis, norint surasti reikiamą informaciją. Turėjome galimybę teoriją išbandyti ir praktiškai."