Mokymai

Mūsų tikslas - suteikti žinias, kurios padės Jums užtikrinti muitinės formalumų atitiktį teisės aktams ir maksimaliai pasinaudoti jų teikiamomis galimybėmis!

ARTĖJANTYS MOKYMAI

 2022.06.09 - Internetu - Importo mokesčių apskaičiavimas muitinės tikslais ir prekių fiksavimas apskaitoje

Video mokymų katalogas 2022. ATNAUJINTA! Sankcijų temos!

Domina tik Jūsų įmonei skirti mokymai? Susisiekite - sužinoję Jums rūpimus muitinės formalumų klausimus, pateiksime mokymų pasiūlymą. Pastaruoju metu rengėme individualius mokymus logistikos ir gamybos įmonėms šiomis temomis: pasirengimas Brexit, bazinės muitinės formalumų žinios, muitinei teikiami dokumentai, muitinės procedūros (importas, eksportas, tranzitas) Šveicarijoje. Bendradarbiaujame ir su užsienio lektoriais.

Domina viešieji mokymai muitinės formalumų tema? Informaciją apie naujai paskelbtus mokymus Jums atsiųsime el. paštu, užsiprenumeruokite naujienlaiškį (forma žemiau). Pastaruoju metu vykę viešieji mokymai:


Mokymų dalyvių atsiliepimai:

Rasa Grigoraitienė, UAB „Ekspla“ logistikos vedėja: "Jau ne pirmus metus dalyvaujame UAB "Muita" mokymuose muitinės tema. Mokymus vertiname ne tik kaip galimybę per trumpą laiką įgyti darbui reikiamas bazines žinias, bet ir gauname daug įžvalgų, kurias pritaikę patobuliname darbo procesus, geriau valdome riziką. Išties džiugina nedažnai pasitaikantis naujokų ir „senų vilkų“ interesų suderinamumas toje pačioje paskaitoje – visiems yra ką veikti!"

 

Dr. Aušra Bieliūnienė, UAB "Thermo Fisher Scientific Baltics importo/eksporto koordinatorė: "Mokymų dienos prabėgo nepaprastai greitai. Aktuali mokymų tematika ir pateikta medžiaga įtraukė dalyvius, skatino juos diskutuoti ir iškelti naujus klausimus. Verslas pasigenda teminių muitinės konsultacijų tiek kasdienėmis temomis, tiek naujais klausimais, tad UAB "Muita" mokymai puikiai užpildo šią spragą."

 

Živilė Keršulytė, AB-F "Šilutės Rambynas" buhalterė-ekonomistė: „Džiaugiuosi turėjusi galimybę praleisti labai įdomias ir be galo naudingas dienas! Nors dirbame kol kas tik su eksportu, tačiau įgytos žinios mums padės labiau suprasti mūsų klientų poreikius ir reikalavimus trečiosiose šalyse. Didelį įspūdį padarė mokymus vedę lektoriai. Malonu buvo klausytis savo srities žinovų, kurių darbas, kaip aš sakau, yra hobis - teikiantis džiaugsmo :)!“

 

Agnė Indilaitė, UAB „Artilux NMF“ deklarantė: "Seminaras tema “Prekės kodas (klasifikavimas)” man, kaip deklarantei, buvo labai aktualus ir naudingas. Daug žinių, kaip palengvinti prekės kodo nustatymą, kokiais šaltiniais naudotis, norint surasti reikiamą informaciją. Turėjome galimybę teoriją išbandyti ir praktiškai."