PASAULIO MUITINIŲ ORGANIZACIJOS AKADEMIJA: ONLINE MOKYMAI VERSLUI!

Mokymai

Mūsų atvirųjų ir uždarųjų mokymų tikslas - suteikti žinias, kurios padės Jums užtikrinti muitinės formalumų atitiktį teisės aktams ir pasinaudoti naujomis galimybėmis. 

Norėdami el. paštu gauti pranešimus apie mūsų rengiamus mokymus, užsiregistruokite naujienlaiškiui.

Svarbu: Visi mokymai perkelti į elektroninę erdvę. Mokymų metu užtikriname kuo artimesnę bendravimui auditorijoje aplinką. Mokymų dalyviai gali tiesiogiai žodžiu užduoti klausimus ir diskutuoti tarpusavyje. Dovana seminarų dalyviams (AEO): Išsirinkite iš šio sąrašo Jums aktualų vertingo seminaro įrašą dovanų!

 • Praktiniai mokymai "Muitinės formalumai: pagrindai verslui"

  Tenka spręsti su muitine susijusius klausimus ir vis pagalvojate, kad trūksta pagrindinių žinių muitinės srityje? Ar galbūt pirmą kartą susidursite su muitinės formalumais po Brexit? Vedame vidinius ir atviruosius mokymus (artimiausi atvirieji mokymai planuojami 2020 m. rudenį), skirtus suteikti bazines žinias importuojančių/ eksportuojančių įmonių logistikos, pirkimų, pardavimų, finansų ir kitų skyrių darbuotojams.

 • Vebinaras „PTI prašymas ir sprendimas“

  2020-05-19 vyko vebinaras „PTI prašymas ir sprendimas“, kurį vedė Ingrida Sakalienė, Muitinės departamento Tarifų skyriaus vyr. specialistė. Dalyviai sužinojo, kaip sklandžiai pateikti prašymą ir kas svarbu priėmus sprendimą. Vebinaro įrašą galite įsigyti čia

 • AEO: sklandus prašymo pateikimas ir gauto leidimo valdymas

  Lietuvoje jau 153 įmonės turi AEO statusą ir pateikiamų prašymų skaičius kol kas nemažėja: statusas reikalingas norint naudotis muitinės formalumų supaprastinimais, taip pat jo reikalauja klientai. Kviečiame į mokymus, kuriuose Muitinės departamento Ūkio subjektų patikrinimo skyriaus vyr. inspektorės pasidalins įžvalgomis ir patarimais, kaip sklandžiai pateikti prašymą ir kas svarbu gavus leidimą. Mokymai vyko 2020-05-14 elektroninėje erdvėje.

 • Dvejopos paskirties ir strateginės prekės

  Domina mokymai dvejopos paskirties ir strateginių prekių tema? Gilinkite žinias peržiūrėdami seminaro, kurį 2019-03-21 vedė Rolandas Jurgaitis, Muitinės departamento Muitinės procedūrų skyriaus vyresnysis patarėjas, įrašą, prie kurio pateiktos ir mokymo skaidrės. Įrašo trukmė 3 val.

 • Prekių tarifinis klasifikavimas pradedantiesiems ir pažengusiems

  2020-04-07 vyko mokymai, kuriuos vedė Ingrida Sakalienė, Muitinės departamento Tarifų skyriaus vyr. specialistė. Negalėjote dalyvauti? Įsigykite lektorės anksčiau ta pačia tema vesto seminaro įrašą arba naujai parengtus video mokymus!

 • Lengvatinė prekės kilmė: bazinės žinios ir aktualijos

  Domina mokymai prekės kilmės tema? Gilinkite žinias peržiūrėdami seminaro, kurį 2019-04-19 vedė Vilniaus teritorinės muitinės Tarifų ir muitinio įvertinimo skyriaus viršininkės pavaduotoja Rima Zabalevičienė, įrašą, prie kurio pateiktos ir mokymo skaidrės. Įrašo trukmė 4 val. 24 min.

Mokymų dalyvių atsiliepimai:

Rasa Grigoraitienė, UAB „Ekspla“ logistikos vedėja: "Jau ne pirmus metus dalyvaujame UAB "Muita" mokymuose muitinės tema. Mokymus vertiname ne tik kaip galimybę per trumpą laiką įgyti darbui reikiamas bazines žinias, bet ir gauname daug įžvalgų, kurias pritaikę patobuliname darbo procesus, geriau valdome riziką. Išties džiugina nedažnai pasitaikantis naujokų ir „senų vilkų“ interesų suderinamumas toje pačioje paskaitoje – visiems yra ką veikti!"

 

Dr. Aušra Bieliūnienė, UAB "Thermo Fisher Scientific Baltics importo/eksporto koordinatorė: "Mokymų dienos prabėgo nepaprastai greitai. Aktuali mokymų tematika ir pateikta medžiaga įtraukė dalyvius, skatino juos diskutuoti ir iškelti naujus klausimus. Verslas pasigenda teminių muitinės konsultacijų tiek kasdienėmis temomis, tiek naujais klausimais, tad UAB "Muita" mokymai puikiai užpildo šią spragą."

 

Živilė Keršulytė, AB-F "Šilutės Rambynas" buhalterė-ekonomistė: „Džiaugiuosi turėjusi galimybę praleisti labai įdomias ir be galo naudingas dienas! Nors dirbame kol kas tik su eksportu, tačiau įgytos žinios mums padės labiau suprasti mūsų klientų poreikius ir reikalavimus trečiosiose šalyse. Didelį įspūdį padarė mokymus vedę lektoriai. Malonu buvo klausytis savo srities žinovų, kurių darbas, kaip aš sakau, yra hobis - teikiantis džiaugsmo :)!“

 

Agnė Indilaitė, UAB „Artilux NMF“ deklarantė: "Seminaras tema “Prekės kodas (klasifikavimas)” man, kaip deklarantei, buvo labai aktualus ir naudingas. Daug žinių, kaip palengvinti prekės kodo nustatymą, kokiais šaltiniais naudotis, norint surasti reikiamą informaciją. Turėjome galimybę teoriją išbandyti ir praktiškai."