PASAULIO MUITINIŲ ORGANIZACIJOS AKADEMIJA: ONLINE MOKYMAI VERSLUI!

Leidinys "Muitų teisė praktikams"

Norite spėti koja kojon su muitinės pasaulio aktualijomis? Siekiate reguliariai gilinti žinias šioje srityje? Tuomet e-leidinys "Muitų teisė praktikams" - kaip tik Jums!

E-leidinys "Muitų teisė praktikams" leidžiamas kartą per mėnesį, iki sekančio mėnesio 1 d. Leidinyje publikuojami: muitų teisės aktų pakeitimai, aktuali teismų praktika, straipsniai įvairiomis muitinės formalumų temomis, atsakymai į skaitytojų klausimus.
 
Prenumerata 2020 m. Rengiamos dvi leidinio versijos: 
 
  • Nemokama. Registruokitės naujienlaiškiui ir Jums bus siunčiama informacija apie kiekvieną naujai išleistą leidinio numerį. Sužinosite informaciją apie aktualius LR teisės aktų pakeitimus muitinės srityje ir galėsite perskaityti vieną straipsnį.
  • Mokama. Metinė prenumerata 2020 m. kainuoja 240 Eur be PVM. Užsakius prenumeratą Jums bus siunčiami naujai išleisti numeriai ir suteikta internetinė prieiga skaityti visus straipsnius, publikuotus leidinyje nuo 2012 m. lapkričio. Norint užsiprenumeruoti leidinį, prašome užpildyti žemiau pateiktą prenumeratos formą.

Leidinyje pateikta informacija yra bendro informacinio pobūdžio ir negali būti vertinama kaip teisinis patarimas, išvada ar konsultacija. Straipsnių autorių nuomonė nebūtinai sutampa su leidėjų nuomone.