PASAULIO MUITINIŲ ORGANIZACIJOS AKADEMIJA: ONLINE MOKYMAI VERSLUI!

Leidinys "Muitų teisė praktikams"

Norite spėti koja kojon su muitinės pasaulio aktualijomis? Siekiate reguliariai gilinti žinias šioje srityje? Tuomet e-leidinys "Muitų teisė praktikams" - kaip tik Jums!

E-leidinys "Muitų teisė praktikams" leidžiamas kartą per mėnesį, iki sekančio mėnesio 1 d. Leidinyje publikuojami: muitų teisės aktų pakeitimai, aktuali teismų praktika, ekspertų - muitinės pareigūnų, teisininkų, mūsų įmonės specialistų - straipsniai įvairiomis muitinės formalumų temomis, atsakymai į skaitytojų klausimus.
 
Prenumerata 2019 m. Rengiamos dvi leidinio versijos: 
 
  • Nemokama. Registruokitės naujienlaiškiui ir Jums bus siunčiama informacija apie kiekvieną naujai išleistą leidinio numerį. Sužinosite informaciją apie aktualius LR teisės aktų pakeitimus muitinės srityje ir skaitysite publikacijas rubrikoje "Įdomu".
  • Mokama. Metinė prenumerata 2019 m. kainuoja 20 Eur be PVM/mėn. Užsakius prenumeratą Jums bus atsiųsti nuo 2019 m. sausio iki 2019 m. gruodžio išleisti numeriai pdf formatu ir suteikta internetinė prieiga skaityti visus straipsnius, publikuotus leidinyje nuo 2012 m. lapkričio. Norint užsiprenumeruoti leidinį, prašome užpildyti žemiau pateiktą prenumeratos formą.

Leidinyje pateikta informacija yra bendro informacinio pobūdžio ir negali būti vertinama kaip teisinis patarimas, išvada ar konsultacija. Straipsnių autorių nuomonė nebūtinai sutampa su leidėjų nuomone.