PASAULIO MUITINIŲ ORGANIZACIJOS AKADEMIJA: ONLINE MOKYMAI VERSLUI!

E-kursai

Maloniai kviečiame gilinti žinias Jums patogiu laiku ir Jūsų pasirinktoje vietoje peržiūrint video mokymus, kuriuose savo žiniomis ir patirtimi dalinasi įvairių muitinės sričių specialistai. Atkreipiame dėmesį, kad mokymuose pateikiama informacija yra bendro pobūdžio ir negali būti vertinama kaip teisinis patarimas, išvada ar konsultacija.

 • Muitinės procedūrų supaprastinimai: kaip valdyti rizikas?

  2019 m. balandžio 25 d. Jono Sakalausko, advokatų kontoros "AAA Law" partnerio, advokato pranešimas seminare "Muitinės procedūrų supaprastinimai nuo gegužės 1 d.: naujos galimybės ir rizikos", kurį organizavo "AAA Law". Įrašo trukmė 42 min.

 • AEO statuso administravimas

  2019 m. balandžio 25 d. Jovitos Dobrovalskienės, UAB "Muita" atitikties ir mokymų vadovės pranešimas seminare "Muitinės procedūrų supaprastinimai nuo gegužės 1 d.: naujos galimybės ir rizikos", kurį organizavo "AAA Law". Įrašo trukmė 17 min.

 • Lengvatinė prekės kilmė: pagrindai ir aktualijos

  2019 m. balandžio 19 d. seminaro “Lengvatinė prekės kilmė: bazinės žinios ir aktualijos“ įrašas. Lektorė Rima Zabalevičienė, Vilniaus teritorinės muitinės Tarifų ir muitinio įvertinimo skyriaus viršininkės pavaduotoja. Įrašo trukmė 4 val. 24 min.

 • ES muitų teisės pažeidimai ir sankcijos

  2019 m. balandžio 5 d. video pristatyme Enrika Naujokė, UAB "Muita" vadovė, apžvelgia ES muitų teisės pažeidimų ir sankcijų ES šalyse skirtumus bei planuojamą jų harmonizavimą. Įrašo trukmė 6 min. 

 • Dvejopos paskirties ir strateginės prekės

  2019 m. kovo 21 d. seminaro “Dvejopos paskirties ir strateginės prekės: bazinės žinios ir aktualijos“ įrašas. Lektorius Rolandas Jurgaitis, Muitinės departamento Muitinės procedūrų skyriaus vyresnysis patarėjas. Įrašo trukmė 2 val. 58 min.