PASAULIO MUITINIŲ ORGANIZACIJOS AKADEMIJA: ONLINE MOKYMAI VERSLUI!

E-kursai

Maloniai kviečiame gilinti žinias Jums patogiu laiku ir Jūsų pasirinktoje vietoje peržiūrint video mokymus, kuriuose savo žiniomis ir patirtimi dalinasi įvairių muitinės sričių specialistai. Atkreipiame dėmesį, kad mokymuose pateikiama informacija yra bendro pobūdžio ir negali būti vertinama kaip teisinis patarimas, išvada ar konsultacija.

 • Muitinė vertė: autoriniai atlyginimai ir mokesčiai už licencijas

  Prekių muitinė vertė yra vienas pagrindinių faktorių teisingai apskaičiuojant importo muitus. Ją sudaro keletas elementų, į kuriuos importuotojas turi atsižvelgti. Šiame 5 min. animuotame mokyme sužinosite apie atvejį, kai vienas iš tokių elementų - autoriniai atlyginimai ir mokesčiai už licencijas - turėjo būti įskaičiuotas į prekių muitinę vertę.

 • 1-osios Muitinės praktikų konferencijos pranešimai

  2019 m. gruodžio 5 d. Vilniuje vyko 1-oji Muitinės praktikų konferencija, kurią organizavo Muitinės praktikų asociacija. Neturėjote galimybės dalyvauti? Kviečiame susipažinti su programa ir peržiūrėti Jums aktualių pranešimų vaizdo įrašus!

 • Muitinės dokumentų saugojimo reikalavimai

  Video mokyme Enrika Naujokė, UAB "Muita" vadovė, apžvelgia muitinės dokumentų saugojimo reikalavimus. Mokymo trukmė 8 min.

 • Prekių tarifinis klasifikavimas: aktualūs PMO ir ES sprendimai, KN 2020

  Video įrašas seminaro apie prekių tarifinio klasifikavimo aktualijas ir būsimus 2020 m. Kombinuotosios nomenklatūros pakeitimus, kurį 2019 m. rugpjūtį vedė Eglė Pučkuvienė ir Virginija Dordzikienė, Muitinės departamento Muitų politikos skyriaus vyriausiosios specialistės

 • Muitų tarifai: įtaka pirkimams

  Animuotame 3 min. trukmės mokyme pristatoma muitų įtaka sprendimui, iš kurios šalies įsigyti prekes ar produktus. Muitai gali turėti lemiamą įtaką sprendimui dėl pirkimo! Mokymas skirtas už pirkimus iš ne ES šalių atsakingiems darbuotojams ir visiems besidomintiems galimybe importuoti prekes į Europos Sąjungą. 

 • Prekių tarifinis klasifikavimas pradedantiems ir pažengusiems

  Video įrašas seminaro, kurį 2019 m. birželio 19 d. vedė Ingrida Sakalienė, Muitinės departamento Tarifų skyriaus vyriausioji specialistė. Įrašo trukmė 4 val. 6 min. 

 • Kilmės taisyklės: preferencinė ir nepreferencinė prekės kilmė

  Pasaulio muitinių organizacijos mokymas apie prekės kilmės taisykles. Tai įrašas internetinio seminaro, kurį vedė Mette Azzam, kilmės sub-direktorato vyresnioji techninė pareigūnė. Mokymas įgarsintas lietuvių kalba. Įrašo trukmė 2 val. 34 min, kaina 50 Eur.

 • Muitinės atliekami patikrinimai po įforminimo

  2019 m. birželio 10 d. mokymas, kuriame Enrika Naujokė, UAB "Muita" vadovė, apžvelgia muitinės atliekamų patikrinimų po muitinio įforminimo rūšis ir patikrinimų rezultatus, skelbiamus muitinės veiklos ataskaitose, atkreipiant dėmesį į brangiausiai verslui kainuojančias klaidas. Įrašo trukmė 5 min. 45 sek., peržiūra nemokama. 

 • AEO: Kaip tapti? Kokia šio statuso nauda?

  Video įrašas seminaro, kurį vedė knygų muitinės formalumų temomis, tarp jų ir AEO tema, bendraautorius Gerhard Friese. Seminaras vestas 2018 m. lapkritį, įrašo trukmė 1 val. 27 min. Įrašas anglų kalba, lietuvių kalba subtitrai, skaidrės ir padalomoji medžiaga. Padalomoji medžiaga - patikros sąrašas sėkmingam procesų planavimui siekiant AEO statuso.