PASAULIO MUITINIŲ ORGANIZACIJOS AKADEMIJA: ONLINE MOKYMAI VERSLUI!

Apie mus

Muitinės procedūros yra mūsų ekspertinė sritis. Jūsų paslaugoms - visa muitinės specialistų komanda: aukštos kvalifikacijos muitinės tarpininkai, teisininkai ir ilgametę darbo muitinėje patirtį turintys konsultantai.

Mūsų bendrovei yra suteiktas įgaliotojo ekonominio operatoriaus AEO statusas. Esame Muitinės konsultacinio komiteto Klaipėdos regioninio pakomitečio ir Lietuvos muitinės tarpininkų asociacijos nariais.

Mūsų teikiamos paslaugos:

  • Muitinės tarpininkai 24/7 visuose Lietuvos muitinės postuose
  • Tranzitas, eksportas, importas ir fiskalinio agento paslaugos Vokietijoje, Olandijoje, Belgijoje
  • Muitinės procedūrų auditas ir konsultacijos
  • Atvirieji ir uždarieji mokymai muitinės formalumų temomis
  • E-leidinys "Muitų teisė praktikams"

Mūsų klientų atsiliepimai:

Andrius Kazlauskas, UAB "Klasmann-Deilmann Šilutė" logistikos padalinio vadovas: "Eksportuodami Lietuvoje pagamintą produkciją kartais patenkame į nestandartines situacijas su muitine, todėl džiaugiamės, jog turime patikimą partnerį šioje srityje. Rekomenduojame UAB "Muita" muitinės tarpininkus kaip tikrus muitinės procedūrų ekspertus!"


Tomas Gadliauskas, UAB "NEO GROUP" Regional Senior Vice President Purchase & Logistics: "Tiek audito procesu, tiek pasiektais rezultatais esame labai patenkinti! Įmonės „Muita“ konsultantų rekomendacijos atnešė ženklią finansinę naudą ne tik trumpuoju, bet ir ilguoju laikotarpiu."


Rasa Grigoraitienė, UAB „Ekspla“ logistikos vedėja: "Jau ne pirmus metus dalyvaujame UAB "Muita" mokymuose muitinės tema. Mokymus vertiname ne tik kaip galimybę per trumpą laiką įgyti darbui reikiamas bazines žinias, bet ir gauname daug įžvalgų, kurias pritaikę patobuliname darbo procesus, geriau valdome riziką. Išties džiugina nedažnai pasitaikantis naujokų ir „senų vilkų“ interesų suderinamumas toje pačioje paskaitoje – visiems yra ką veikti!"