PASAULIO MUITINIŲ ORGANIZACIJOS AKADEMIJA: ONLINE MOKYMAI VERSLUI!

Vebinaras „PTI prašymas ir sprendimas“

Print 2020-04-12

2020-05-19 nuo 10 iki 11 val. kviečiame dalyvauti vebinare „PTI prašymas ir sprendimas“, kurį ves Ingrida Sakalienė, Muitinės departamento Tarifų skyriaus vyr. specialistė. Sužinosite, kaip sklandžiai pateikti prašymą ir kas svarbu priėmus sprendimą.

Tema

EPTI sistema – Europos Komisijos valdoma centralizuota sistema, leidžianti sklandžiai, elektroniniu būdu, pateikti prašymus priimti Privalomosios tarifinės informacijos (PTI) sprendimus bei valdyti jau priimtų PTI sprendimų duomenis.

Atsižvelgiant į tai, kad pastaruoju metu asmenų, prašančių muitinės priimti su privalomąja tarifine informacija susijusį sprendimą Informacinės sistemos priemonėmis, skaičius nuolat didėja, kviečiame į mokymus, kuriuose Muitinės departamento Tarifų skyriaus vyriausioji specialistė Ingrida Sakalienė pasidalins informacija ir patarimais, kaip sklandžiai pateikti prašymą ir kas svarbu priėmus sprendimą.

Vieta, laikas, kaina

2020-05-19, 10.00-11.00 val. elektroninėje erdvėje. Kaina 30 Eur be PVM.

Registracija, klausimai

Kviečiame registruotis paspaudus šią nuorodą. Kilus klausimams, prašome kreiptis tel. 8 664 26393 arba el. paštu mokymai@muita.lt