PASAULIO MUITINIŲ ORGANIZACIJOS AKADEMIJA: ONLINE MOKYMAI VERSLUI!

Praktiniai mokymai "Muitinės formalumai: pagrindai verslui"

Print 2019-08-27

Tenka spręsti su muitine susijusius klausimus ir vis pagalvojate, kad trūksta pagrindinių žinių muitinės srityje? Ar galbūt pirmą kartą susidursite su muitinės formalumais po Brexit? 2019 m. rugsėjo 25 d. Kaune vyks vienos dienos mokymai, skirti suteikti bazines žinias apie muitinės formalumus importuojančių/ eksportuojančių įmonių logistikos, pirkimų, pardavimų, finansų ir kitų skyrių darbuotojams.

Programa

  1. Pagrindinės muitinės funkcijos ir ką apie jas būtina žinoti verslui: muitų ir mokesčių surinkimas, prekybos apribojimų ir draudimų kontrolė, teisės aktų pažeidimų prevencija ir atskleidimas, asmenų ūkinės komercinės veiklos tikrinimas. Pasaulinės tendencijos.
  1. Verslo rizika ir jos valdymas: rizika muitinės ir verslo požiūriu; prarastų galimybių vertė; mokestinė, nemokestinė rizika ir jos valdymas; ginčų su muitine sprendimas; rizikos pasiskirstymas tarp įmonės skyrių. Muitinės tarpininkų veikla ir atsakomybė.
  1. Muitinės deklaracijos pildymas, teikimas muitinei. Svarbiausi duomenys deklaracijoje: prekės kodas, kilmė, vertė (prekių klasifikavimo eiga, lengvatinės kilmės ir muitinės vertės nustatymas). Muitinės dokumentų saugojimas. 
  1. Muitinės formalumai: samprata, planavimo etapai, planavimo finansinė nauda. Muitinės procedūros: išleidimas į laisvą apyvartą, specialiosios procedūros (laikinas įvežimas, perdirbimas, saugojimas, tranzitas), eksportas. Muitinės procedūrų supaprastinimai.

Mokymų metu atliekamos praktinės užduotys, dalyvių prašome turėti kompiuterius. Išklausius mokymus išduodami sertifikatai.

Lektorė

Enrika Naujokė, UAB „Muita“ direktorė, leidinio „Muitų teisė praktikams“ redaktorė

Vieta, laikas, kaina

2019 m. rugsėjo 25 d. Kaunas, nuo 9 iki 17 val. Kaina dalyviui 250 Eur be PVM, pietūs įskaičiuoti. Užsiregistravus iki rugsėjo 9 d. taikoma 10 proc. nuolaida.

Registracija, klausimai

Elektroniniu paštu vilnius@muita.lt arba telefonu 8 640 32232