PASAULIO MUITINIŲ ORGANIZACIJOS AKADEMIJA: ONLINE MOKYMAI VERSLUI!

Muitinės formalumai: pagrindai verslui

Print 2020-09-19

2020-12-09 Kaune lektorė Enrika Naujokė, UAB "Muita" direktorė, ves mokymus Muitinės formalumai: pagrindai verslui. Mokymai puikiai tiks, jeigu Jums tenka spręsti su muitine susijusius klausimus ir vis pagalvojate, kad trūksta žinių muitinės srityje. Ar galbūt pirmą kartą susidursite su muitinės formalumais po Brexit. 

Programa

  • Pagrindinės muitinės funkcijos ir ką apie jas būtina žinoti verslui: muitų ir mokesčių surinkimas, prekybos apribojimų ir draudimų kontrolė, teisės aktų pažeidimų prevencija ir atskleidimas, asmenų ūkinės komercinės veiklos tikrinimas. Pasaulinės tendencijos.
  • Verslo rizika ir jos valdymas: rizika muitinės ir verslo požiūriu; prarastų galimybių vertė; mokestinė, nemokestinė rizika ir jos valdymas; ginčų su muitine sprendimas; rizikos pasiskirstymas tarp įmonės skyrių. Muitinės tarpininkų veikla ir atsakomybė.
  • Muitinės deklaracijos pildymas, teikimas muitinei. Svarbiausi duomenys deklaracijoje: prekės kodas, kilmė, vertė (prekių klasifikavimo eiga, lengvatinės kilmės ir muitinės vertės nustatymas). Muitinės dokumentų saugojimas. 
  • Muitinės formalumai: samprata, planavimo etapai, planavimo finansinė nauda. Muitinės procedūros: išleidimas į laisvą apyvartą, specialiosios procedūros (laikinas įvežimas, perdirbimas, saugojimas, tranzitas), eksportas. Muitinės procedūrų supaprastinimai.

Mokymų metu atliekamos praktinės užduotys.

Lektorė

Enrika Naujokė yra UAB „Muita“ direktorė ir mėnesinio e-leidinio "Muitų teisė praktikams", leidžiamo nuo 2012 m., redaktorė,  Muitinės praktikų asociacijos inicijuoto leidinio "Customs Compliance & Risk Management" redakcijos narė. Ilgametės darbo patirties muitinės srityje (transporto, gamybos, muitinės tarpininkų įmonėse) dėka, Enrika yra sukaupusi didelį žinių bagažą. Žiniomis dalinasi straipsniuose, teikdama konsultacijas bei vesdama mokymus.

Mokymų metu bus atliekamos praktinės užduotys.

Laikas, vieta, kaina

2020.12.09 nuo 9 iki 17 val., BLC VERSLO LYDERIŲ CENTRAS, K. Donelaičio g. 62, Kaunas.
Mokymų kaina 250 Eur be PVM, pietūs įskaičiuoti. Užsiregistravus iki lapkričio 15 d. taikoma 10% nuolaida!

Registracija, klausimai

Kviečiame registruotis užpildant registracijos formą svetainėje arba el. paštu mokymai@muita.lt, tel. 8 664 26393