PMO elektroninės komercijos standartai

Print 2019-08-26

Š. m. rugsėjo 4 d. 15.00-16.30 val. kviečiame į Pasaulio muitinių organizacijos rengiamą internetinį seminarą elektroninės komercijos tema. Seminaras vyks anglų kalba. Pranešėjai: Ana B. Hinojosa, Pasaulio muitinių organizacijos (PMO) atitikties direktorė ir Normanas Schenkas, UPS pasaulinės muitinės politikos ir viešųjų reikalų viceprezidentas.

Atsižvelgiant į fenomenalų tarptautinės elektroninės komercijos augimą ir su tuo susijusias galimybes bei iššūkius, muitinės administracijoms ir susijusioms institucijoms strategiškai svarbu turėti veiklos standartus, kurie padėtų skatinti elektroninę komerciją kaip vieną pasaulinės ekonomikos augimo variklių, o kartu užtikrintų saugumą.

Šiuo tikslu PMO sukūrė tarptautinės elektroninės komercijos standartų sistemą. Sistema nustato 15 pasaulinių standartų, kuriuose atsižvelgiama į įvairius suinteresuotųjų šalių lūkesčius ir rūpesčius bei dinamiškai besikeičiančius verslo modelius.

Standartų pagrindas - keitimasis išankstiniais elektroniniais duomenimis, siekiant veiksmingai valdyti riziką ir palengvinti didėjančio tarpvalstybinių mažų ir mažos vertės B2C ir C2C siuntų kiekio valdymą, ir supaprastintų procedūrų, susijusių su įforminimu, mokesčių surinkimu, taikymas. Taip pat skatinamas naujausių technologijų naudojimas saugumo užtikrinimo tikslais.

Daugiau informacijos, įsigijimas ir registracija https://academy.wcoomd.org/courses/e-commerce-webinar?utm_source=muita-ecom-en-ext