Vebinaras: Netarifiniai reikalavimai prekių įvežimui

2022.01.20 d. 11 val. kviečiame dalyvauti nemokamame vebinare, kurio metu sužinosite kokie yra netarifiniai reikalavimai prekių įvežimui ir kaip "neužstrigti" muitinėje. Vebinaro metu lektorius dr. Gediminas Valantiejus apžvelgs pagrindinius netarifinius reikalavimus prekių įvežimui.

Pasitelkdami ES bei Lietuvos Respublikos teismų praktiką, sistemiškai aptarsime, kokios yra pagrindinės teisinės rizikos, susijusios su prekių įvežimui taikomais ribojimais (pagal prekių rūšis) ir kaip jas valdyti (į ką atkreipti dėmesį planuojant prekių tiekimo sandorius) taip pat kokių veiksmų rekomenduotina/galima imtis ginčytinose situacijose. Šis vebinaras - tai įvadas į š.m. vasario 8 d. vyksiantį lektoriaus mokymą "Netarifiniai reikalavimai prekių įvežimui – kaip „neužstrigti“ muitinėje?"

Lektorius

Dr. Gediminas Valantiejus yra Muitinės praktikų asociacijos narys bei leidinių „Muitų teisė praktikams“ ir „Customs Compliance & Risk Management Journal for Practitioners in Europe“ redaktorius, Mykolo Romerio universiteto lektorius bei advokatas (dr. Gedimino Valantiejaus advokato kontora GVLEX), kurio specializacija – tarptautinės prekybos ir muitų teisė. Gediminas yra disertacijos, knygų bei leidinių ir straipsnių mokesčių ir muitų teisės tema autorius, įgijęs 20 metų praktinio teisinio darbo patirties mokestinių ginčų srityje tiek viešajame, tiek ir privačiame sektoriuje.

Laikas, vieta, kaina

2022.01.20 nuo 11.00 iki 11.45 val., internetu.

Registracija, klausimai

Kviečiame registruotis pildant registracijos formą arba el. paštu mokymai@muita.lt, tel. 8 664 26393

Registruotis