Muitinės veiklos optimizavimas įmonėje – supaprastinimų ir specialiųjų procedūrų poveikis

Sužinokite dugiau apie muitinės veiklos optimizavimą. Sunku susigaudyti tarp muitinės sprendimais leidžiamų priemonių pavadinimų ir pritaikomumo jūsų veikloje? Neaiški jų nauda? Šio mokymo tikslas ir yra padėti ekonominės veiklos vykdytojams detaliau susipažinti su kai kuriais muitinės formalumų supaprastinimais ir specialiosiomis procedūromis. Mokymas aktualus gamybinėms įmonėms, importuotojams, eksportuotojams, prekybininkams, muitinės tarpininkų atstovams. Lektorė: Jovita Dobrovalskienė, UAB „Muita“ muitų teisės skyriaus vadovė.

Sąjungos muitinės kodeksas numato tam tikras specialias procedūras ir supaprastinimus, siekiant skatinti tarptautinį konkurencingumą, gerinti eksporto galimybes ar palengvinti prekių judėjimą. Atsakyti į klausimus kas tai yra, kaip tai gauti, kada ir kaip taikyti, kurioje tiekimo grandinės ar kitos veiklos vietoje šias muitinės teikiamas priemones įdiegti. 

Mokymų programa

  • Tranzito supaprastinimai: įgaliotasis gavėjas ir įgaliotasis siuntėjas, spec. plombos.
  • Muitinės supaprastinimas - bendroji garantija.
  • Muitinio sandėliavimo procedūra.
  • Laikinojo įvežimo perdirbti procedūra.
  • Laikinojo išvežimo perdirbti procedūra.
  • Muitinei priimtina prekių pateikimo vieta.
  • AEO poveikis muitinės supaprastinimams.

Lektorė

Jovita Dobrovalskienė, UAB „Muita“ muitų teisės skyriaus vadovė. Jovita konsultuoja įmones gaunant AEO statusą, padeda dokumentuoti reikalingus procesus ir procedūras. Ji taip pat padeda įmonėms gauti kitus su muitine susijusius leidimus (muitinės sandėliavimas, laikinasis įvežimas perdirbti ir kt.). Ankstesnė daugiau nei 20 metų darbo patirtis – vidaus kontrolės ir iždo skyriai, mokesčių ir apskaitos vadovė tarptautinėje gamybinėje įmonėje, atsakinga ir už muitinės ir kitus mokesčius, jų apskaitą bei atitiktį reikalavimams. Jovita yra atestuota vidaus auditorė (Floridos vidaus auditorių institutas, JAV); daugelį metų ji taip pat buvo profesionalių sertifikuotų buhalterių asociacijos (ACCA) narė. Finansų magistro laipsnis.

Daugiau informacijos ir įsigijimas spauskite čia

Klausimai

El. paštu mokymai@muita.lt, tel. 8 664 26393