Muitų teisė praktikams

Vebinaras: Diena muitinės tarpininko atstovo kailyje

2021-10-14 kviečiame į NEMOKAMĄ vebinarą kurio metu sužinosite koks yra muitinės tarpininko atstovo darbas ir kaip įgyti šią kvalifikaciją. Vebinaras skirtas asmenims, ieškantiems naujų karjeros galimybių, studentams, grįžusiems emigrantams bei visiems kitiems asmenims, kurie ieško ar planuoja ieškoti darbo.

Ne paslaptis jog pandemijos laikotarpis stipriniai pakeitė ir pakoregavo daugelio iš mūsų gyvenimus bei kasdienybę, kasdienę rutiną apvertė aukštyn kojomis. Dalis šalies gyventojų prarado darbus ir buvo priversti ieškoti naujų karjeros galimybių. Smagu tai, jog žmonės nebijo net didžiausių pokyčių. Praradę darbus yra pasiryžę iš naujo mokytis ir kardinaliai pakeisti darbo pobūdį bei profesiją. 

Programa

  • Darbo rinka, kokia paklausi yra muitinės tarpininko atstovo profesija
  • Ką daro muitinės tarpininko atstovas? Kokia jo diena?
  • Kaip tapti muitinės tarpininko atstovu?
  • Muitinės tarpininko atstovo kursų pristatymas (video įrašas)
  • Kaip kelti kvalifikaciją?
  • Inetrviu su kursų dalyviais (video įrašai)
  • Jurgita, UAB „Muita“ direktorė, atsakys į Jūsų klausimus ir plačiau papasakos kaip atrodo muitinės tarpininko atstovo darbas.

Lektorės

Jurgita Bartininkienė - UAB "Muita" direktorė. Jurgita turi 10 metų patirtį muitinės tarpininkavimo srityje. Yra baigusi Muitinės mokymo centro organizuojamus asmenų, pageidaujančių teikti atstovavimo muitinėje paslaugas Lietuvos Respublikos teritorijoje, kursus ir turi muitinės tarpininko atstovo kvalifikaciją. Nuo 2010 metų dirba muitinės tarpininko ir konsultacijų bei mokymų paslaugas teikiančioje įmonėje UAB "Muita", anksčiau ėjo muitinės tarpininkų skyriaus vadovės pareigas, nuo 2021 m. užima įmonės direktorės pareigas.

Laura Grikinienė - UAB "Muita" projektų vadovė. Laura turi 10 metų patirtį muitinės tarpininkavimo srityje. Yra baigusi Muitinės mokymo centro organizuojamus asmenų, pageidaujančių teikti atstovavimo muitinėje paslaugas Lietuvos Respublikos teritorijoje, kursus ir turi muitinės tarpininko atstovo kvalifikaciją. Nuo 2011 metų dirba muitinės tarpininko ir konsultacijų bei mokymų paslaugas teikiančioje įmonėje UAB "Muita", anksčiau ėjo muitinės tarpininkų skyriaus vadovės pareigas, nuo 2021 m. užima projektų vadovės pareigas.

Laikas, vieta, kaina

2021.10.14 nuo 18 iki 19 val., nuotoliniu būdu.
Vebinaras NEMOKAMAS

Kiekvienam vebinaro dalyviui dovanosime 100 Eur nuolaidą muitinės tarpininko atstovo kursams įsigyti!

Registracija, klausimai

Kviečiame registruotis pildant registracijos formą arba el. paštu mokymai@muita.lt, tel. 8 664 26393

Registruotis