PASAULIO MUITINIŲ ORGANIZACIJOS AKADEMIJA: ONLINE MOKYMAI VERSLUI!

AEO: sklandus prašymo pateikimas ir gauto leidimo valdymas

Print 2020-04-11

Lietuvoje jau 153 įmonės turi AEO statusą ir pateikiamų prašymų skaičius kol kas nemažėja: statusas reikalingas norint naudotis muitinės formalumų supaprastinimais, taip pat jo reikalauja klientai. Kviečiame į mokymus, kuriuose Muitinės departamento Ūkio subjektų patikrinimo skyriaus vyr. inspektorės pasidalins įžvalgomis ir patarimais, kaip sklandžiai pateikti prašymą ir kas svarbu gavus leidimą. Mokymai vyks 2020-05-14 elektroninėje erdvėje.

Programa

  • Palengvinimai verslui, turinčiam AEO statusą, kurie yra praktikoje jau pakankamai plačiai taikomi.
  • Svarbūs aspektai pildant prašymą suteikti AEO statusą.
  • Tipinės verslo klaidos, daromos pildant prašymą, dėl kurių prašymas nepriimamas.
  • Darbo su elektronine prašymų pateikimo sistema specifika (patiems ir deleguojant kitai įmonei).
  • Prieš išduodant leidimą atliekamo tikrinimo metu nustatomi neatitikimai, jų įtaka leidimo išdavimui.
  • Išduotų AEO leidimų priežiūra, priežiūros rezultatai, pamokos verslui.
  • Konsultacijas teikiančios įmonės įžvalgos ir patarimai, į ką svarbu atkreipti dėmesį ruošiantis leidimo išdavimui ir vėlesniam jo valdymui (Jovita Dobrovalskienė, trukmė 30 min.).

Mokymų dalyvius kviečiame pasinaudoti galimybe iš anksto el. paštu mokymai@muita.lt pateikti lektorėms klausimus, į kuriuos bus atsakoma mokymų metu.

Lektorės

Janina Zeniauskienė ir Meilutė Kraujutienė, Muitinės departamento Ūkio subjektų patikrinimų skyriaus vyriausiosios inspektorės. 20 metų patirtis organizuojant asmenų ūkinės komercinės veiklos patikrinimus bei per 10 metų – asmenų, pateikusių prašymus suteikti įgaliotojo ekonominės veiklos vykdytojo statusą, veiklos atitikimo nustatytiems kriterijams, veiklos patikrinimus. Gerb. Zeniauskienė dalyvauja Europos Komisijos įgaliotųjų ekonominės veiklos vykdytojų kontaktinių asmenų posėdžiuose.

Jovita Dobrovalskienė, UAB „Muita“ mokymų ir atitikties vadovė. Daugiau nei 20 metų darbo patirties tarptautinėje gamybinėje įmonėje mokesčių, muitų, vidaus kontrolė srityse. Patirtis AEO sertifikavimo ir statuso valdymo srityje nuo 2008 metų. Įmonių konsultavimas gaunant AEO statusą bei padedant dokumentuoti reikalingus procesus ir procedūras.

Vieta, laikas, kaina

2020 m. gegužės 14 d. 9.00 - 14.30 val. elektroninėje erdvėje

Kaina dalyviui 150 Eur be PVM. Nauja! Dalyviams dovanojame vertingą dovaną – pasirinktą seminaro įrašą, sąrašas.

Registracija, klausimai

Elektroniniu paštu mokymai@muita.lt ir telefonu 8 664 26393