PASAULIO MUITINIŲ ORGANIZACIJOS AKADEMIJA: ONLINE MOKYMAI VERSLUI!

E-kursai

Maloniai kviečiame gilinti žinias Jums patogiu laiku ir Jūsų pasirinktoje vietoje peržiūrint video mokymus, kuriuose savo žiniomis ir patirtimi dalinasi įvairių muitinės sričių specialistai. Atkreipiame dėmesį, kad mokymuose pateikiama informacija yra bendro pobūdžio ir negali būti vertinama kaip teisinis patarimas, išvada ar konsultacija.

  • Lengvatinė prekės kilmė: pagrindai ir aktualijos

    2019 m. balandžio 19 d. seminaro “Lengvatinė prekės kilmė: bazinės žinios ir aktualijos“ įrašas. Lektorė Rima Zabalevičienė, Vilniaus teritorinės muitinės Tarifų ir muitinio įvertinimo skyriaus viršininkės pavaduotoja. Įrašo trukmė 4 val. 24 min.

  • ES muitų teisės pažeidimai ir sankcijos

    2019 m. balandžio 5 d. video pristatyme Enrika Naujokė, UAB "Muita" vadovė, apžvelgia ES muitų teisės pažeidimų ir sankcijų ES šalyse skirtumus bei planuojamą jų harmonizavimą. Įrašo trukmė 6 min., peržiūra nemokama. 

  • Dvejopos paskirties ir strateginės prekės

    2019 m. kovo 21 d. seminaro “Dvejopos paskirties ir strateginės prekės: bazinės žinios ir aktualijos“ įrašas. Lektorius Rolandas Jurgaitis, Muitinės departamento Muitinės procedūrų skyriaus vyresnysis patarėjas. Įrašo trukmė 2 val. 58 min.