PASAULIO MUITINIŲ ORGANIZACIJOS AKADEMIJA: ONLINE MOKYMAI VERSLUI!

E-kursai

Kviečiame gilinti žinias Jums patogiu laiku ir Jūsų pasirinktoje vietoje! Daugiau aktualių mokymų įvairiomis muitinės temomis rasite platformoje www.customsclearance.net/lt

 • Incoterms® ir teisingas importo mokesčių sumokėjimas

  Šis, pusės valandos, mokymas yra skirtas tiems, kas jau turi bazines žinias apie Incoterms® sąlygas, jame suteikiamos žinios svarbios importuojančios įmonės finansų, pirkimų ir logistikos skyriaus darbuotojams. 

 • Importo PVM lengvata taikant 42 muitinės procedūrą

  Trijų dalių, 33 minučių trukmės, video mokymas apie 42 muitinės procedūrą, kurį parengė Monika Bielskienė, Enteco Baltic byloje dalyvavusi advokatė ir Enrika Naujokė, muitinės tarpininkų įmonės UAB "Muita" direktorė.

 • Administracinė atsakomybė už muitų teisės aktų pažeidimus

  Keturių dalių dr. Gedimino Valantiejaus, video mokymų kursas apie administracinę atsakomybę už muitų teisės aktų pažeidimus. Šie mokymai skirti supažindinti muitinės srities specialistus ir už muitinės sritį įmonėse atsakingus asmenis su administracinės atsakomybės taikymu. 

 • Muitinė vertė: autoriniai atlyginimai ir mokesčiai už licencijas

  Prekių muitinė vertė yra vienas pagrindinių faktorių teisingai apskaičiuojant importo muitus. Ją sudaro keletas elementų, į kuriuos importuotojas turi atsižvelgti. Šiame 5 min. animuotame mokyme sužinosite kada mokesčiai už licencijas turi būti įskaičiuoti į prekių muitinę vertę.

 • Muitų teisės aktai: bazinės žinios

  Muitinės formalumai atliekami vadovaujant teisės aktais. Todėl pradedant gilintis į šią sritį, reikėtų pradėti nuo bendrųjų žinių, kokie jie yra ir kaip jais naudotis. Mokymą parengė Enrika Naujokė, UAB "Muita" vadovė. Trukmė 38 min.

 • 1-osios Muitinės praktikų konferencijos pranešimai

  2019 m. gruodžio 5 d. Vilniuje vyko 1-oji Muitinės praktikų konferencija, kurią organizavo Muitinės praktikų asociacija. Neturėjote galimybės dalyvauti? Kviečiame susipažinti su programa ir peržiūrėti Jums aktualių pranešimų vaizdo įrašus!

 • Muitinės dokumentų saugojimo reikalavimai

  Video mokyme Enrika Naujokė, UAB "Muita" vadovė, apžvelgia muitinės dokumentų saugojimo reikalavimus. Mokymo trukmė 8 min.

 • Prekių tarifinis klasifikavimas: aktualūs PMO ir ES sprendimai, KN 2020

  Video įrašas seminaro apie prekių tarifinio klasifikavimo aktualijas ir būsimus 2020 m. Kombinuotosios nomenklatūros pakeitimus, kurį 2019 m. rugpjūtį vedė Eglė Pučkuvienė ir Virginija Dordzikienė, Muitinės departamento Muitų politikos skyriaus vyriausiosios specialistės. Trukmė 6 val. 4 min.

 • Muitų tarifai: įtaka pirkimams

  Animuotame 3 min. mokyme pristatoma muitų įtaka sprendimui, iš kurios šalies įsigyti prekes ar produktus. Muitai gali turėti lemiamą įtaką sprendimui dėl pirkimo! Mokymas skirtas už pirkimus iš ne ES šalių atsakingiems darbuotojams ir visiems besidomintiems galimybe importuoti prekes į Europos Sąjungą.