PASAULIO MUITINIŲ ORGANIZACIJOS AKADEMIJA: ONLINE MOKYMAI VERSLUI!

Mokymų skelbimai

Print 2019-07-31
Rubrika: Skelbimai, Muitų teisė praktikams Nr. 74, 2019 Liepa

Kviečiame pasinaudoti išskirtine galimybe pasisemti žinių apie prekių tarifinio klasifikavimo aktualijas ir būsimus 2020 m. Kombinuotosios nomenklatūros pakeitimus iš Eglės Pučkuvienės ir Virginijos Dordzikienės, Muitinės departamento Muitų politikos skyriaus vyresniųjų specialisčių. Primename, kad prekių tarifinis klasifikavimas yra sritis, kurioje praėjusiais metais muitinė nustatė daugiausiai klaidų. Atlikus patikrinimus po įforminimo buvo papildomai priskaičiuota beveik 6 mln. Eur mokesčių!

MOKYMAI

2019.08.29 "Prekių tarifinis klasifikavimas: KN 2020 naujovės, aktualūs ES ir PMO sprendimai", Vilniuje

Kviečiame pasinaudoti išskirtine galimybe pasisemti žinių apie prekių tarifinio klasifikavimo aktualijas ir būsimus 2020 m. Kombinuotosios nomenklatūros pakeitimus iš Eglės Pučkuvienės ir Virginijos Dordzikienės, Muitinės departamento Muitų politikos skyriaus vyresniųjų specialisčių.

Daugiau informacijos www.muita.lt/mokymai/prekiu-tarifinis-klasifikavimas-kn-2020-naujoves-aktualus-sprendimai

2019.09.25 Praktiniai mokymai "Muitinės formalumai: pagrindai verslui", Kaune

Tenka spręsti su muitine susijusius klausimus ir vis pagalvojate, kad trūksta pagrindinių žinių muitinės srityje? Ar galbūt pirmą kartą susidursite su muitinės formalumais po Brexit? Kviečiame dalyvauti vienos dienos mokymuose, kurie vyks 2019 m. rugsėjo 25 d. Kaune. Mokymai skirti suteikti bazines žinias apie muitinės formalumus importuojančių/ eksportuojančių įmonių logistikos, pirkimų, pardavimų, finansų ir kitų skyrių darbuotojams.

Daugiau informacijos: www.muita.lt/mokymai/praktiniai-mokymai-muitines-proceduros

VIDEO MOKYMAI

Naujai paskelbti video mokymai www.muita.lt/lt/p/e-kursai

Muitų tarifai: įtaka pirkimams

Nuotaikingame animuotame 3 min. trukmės mokyme pristatoma muitų įtaka sprendimui, iš kurios šalies įsigyti prekes ar produktus. Muitai gali turėti lemiamą įtaką sprendimui dėl pirkimo! Mokymas skirtas už pirkimus iš ne ES šalių atsakingiems darbuotojams ir visiems besidomintiems galimybe importuoti prekes į Europos Sąjungą.

Peržiūra: www.muita.lt/e-kursai/muitu-tarifai-itaka-pirkimams

Prekių tarifinis klasifikavimas pradedantiesiems ir pažengusiems“

Video įrašas mokymo, kurį 2019 m. birželio 19 d. vedė Ingrida Sakalienė, Muitinės departamento Tarifų skyriaus vyriausioji specialistė. Įrašo trukmė 4 val. 6 min.

Peržiūra: www.muita.lt/e-kursai/prekiu-tarifinis-klasifikavimas-pradedantiems-ir-pazengusiems

Kilmės taisyklės: preferencinė ir nepreferencinė prekės kilmė

Pasaulio muitinių organizacijos mokymas apie prekės kilmės taisykles. Tai įrašas internetinio seminaro, kurį vedė Mette Azzam, kilmės sub-direktorato vyresnioji techninė pareigūnė. Mokymas įgarsintas lietuvių kalba. Įrašo trukmė 2 val. 34 min.

Peržiūra: www.muita.lt/e-kursai/kilmes-taisykles-preferencine-ir-nepreferencine-prekes-kilme