PASAULIO MUITINIŲ ORGANIZACIJOS AKADEMIJA: ONLINE MOKYMAI VERSLUI!

Skelbimas: Kviečiame į mokymus kovo - balandžio mėn.

Print 2019-02-28
Rubrika: Skelbimai, Muitų teisė praktikams Nr. 70, 2019 Vasaris

Muitinės aplinka labai dinamiška - artėja Brexit, kuris, vis labiau tikėtina, kad įvyks be sutarties; taip pat ne vienam verslui rūpesčių kelia Sąjungos muitinės kodeksu nustatyto pereinamojo laikotarpio pabaiga dėl muitinės leidimų atnaujinimo. Kuo daugiau pokyčių, tuo didesnį dėmesį verslui tenka skirti žinių įgijimui, atnaujinimui ir gilinimui. Kviečiame dalyvauti mokymuose muitinės formalumų tema. 

Praktiniai mokymai "Muitinės formalumai: pagrindai verslui"
2019.03.19 d. Kaune nuo 9 iki 17 val.
2019.03.20 d. Vilniuje nuo 9 iki 17 val.

Tenka spręsti su muitine susijusius klausimus ir vis pagalvojate, kad trūksta pagrindinių žinių muitinės srityje? Ar galbūt pirmą kartą susidursite su muitinės formalumais po Brexit? Kviečiame dalyvauti vienos dienos mokymuose, kurie vyks 2019 m. kovo 19 d. Kaune, 20 d. Vilniuje. Mokymai skirti suteikti bazines žinias apie muitinės formalumus importuojančių/ eksportuojančių įmonių logistikos, pirkimų, pardavimų, finansų ir kitų skyrių darbuotojams.

Daugiau informacijos: https://www.muita.lt/mokymai/praktiniai-mokymai-muitines-proceduros

Dvejopos paskirties ir strateginės prekės: bazinės žinios ir aktualijos
2019.03.21 d. Vilniuje nuo 9 iki 14 val.

Situacija: Deklarantas muitinės deklaracijoje nurodo Y901 dokumento numerį, kuris reiškia, kad prekė nėra įtraukta į dvejopo naudojimo prekių sąrašą. Į klausimą, kodėl šį kodą renkasi, atsako, kad kitaip deklaracijos sistema neleidžia pateikti muitinei...

Sprendimas rinktis kodus, nurodančius, kad prekėms netaikomi apribojimai ir draudimai, turi būti pagrįstas žiniomis. Tai ypač svarbu logistikos įmonėms (muitinės sandėliai, laikinojo saugojimo sandėliai ir kt.), kurios patiria didžiausią neteisingo deklaravimo riziką ir su tuo susijusias pasekmes. Trūksta žinių? 2019 m. kovo 21 d. kviečiame į mokymus Vilniuje.

Daugiau informacijos: https://www.muita.lt/mokymai/dvejopos-paskirties-ir-strategines-prekes-bazines-zinios-ir-aktualijos

Pasaulio muitinių organizacijos mokymai: prekės kodas, kilmė, vertė
2019.04.16-19 d. internetinis seminaras nuo 9 iki 13 val.

2019 m. balandžio 16-18 d. kasdien nuo 9 iki 13 val. internetinio seminaro metu kviečiame semtis žinių iš Pasaulio muitinių organizacijos (PMO, angl. WCO). Pagal PMO medžiagą bus suteikiamos bazinės žinios apie svarbiausius duomenis muitinės deklaracijoje, nuo kurių visų pirma priklauso teisingas importo mokesčių apskaičiavimas: prekės kodą, muitinę vertę, lengvatinę bei nelengvatinę kilmę. Išklausius seminarą bus išduoti sertifikatai su WCO Academy logotipu!

Daugiau informacijos: https://www.muita.lt/mokymai/pasaulio-muitiniu-organizacijos-mokymai-prekes-kodas-kilme-verte