PASAULIO MUITINIŲ ORGANIZACIJOS AKADEMIJA: ONLINE MOKYMAI VERSLUI!

Prekių tarifinis klasifikavimas pradedantiems ir pažengusiems

2019-06-25

Video įrašas mokymo, kurį 2019 m. birželio 19 d. vedė Ingrida Sakalienė, Muitinės departamento Tarifų skyriaus vyriausioji specialistė. Įrašo trukmė 4 val. 6 min. 

Kodėl tarifinio klasifikavimo žinios svarbios verslui? Paskelbtoje Muitinės veiklos ataskaitoje už 2018 metus nurodyta, kad atlikus ūkinės komercinės veiklos patikrinimus įmonėse, daugiausiai - 4 mln. 286 tūkst. eurų, arba 73 proc. visų papildomai priskaičiuotų mokesčių ir su jais susijusių sumų - buvo priskaičiuota dėl neteisingai deklaruoto prekių nomenklatūros (TARIC) kodo.

Seminaro dalies nemokama peržiūra https://youtu.be/cri6UTwrod8

Seminaro metu pristatytos šios temos:

  1. Įvadas į prekių tarifinį klasifikavimą tarptautinėje prekyboje. Suderinta sistema – verslui kylantys iššūkiai ir planuojami pokyčiai.
  2. Privalomoji tarifinė informacija (PTI) – kada kreiptis, kaip užpildyti prašymą, ką daryti, jei nesutinkate su PTI sprendimu, ir susijusi rizika.
  3. Vieningo prekių tarifinio klasifikavimo užtikrinimas Europos Sąjungoje ir Lietuvoje (Sprendimų, susijusių su Privalomąja Tarifine informacija valdymas ES).
  4. Praktinės užduotys. Prekių tarifinio klasifikavimo aktualijos (naujienos iš seminaro, vykusio Vokietijoje).
  5. Prekių mėginių ėmimo tvarka. Muitinės teikiamos konsultacijos. Teisiniai ginčai dėl prekių tarifinio klasifikavimo.

Mokymo trukmė 4 val. 6 min., kaina 190 Eur be PVM (229,9 Eur su PVM), peržiūros prieiga suteikiama 60-čiai dienų. Kartu su video medžiaga pateikamos mokymų metu rodytos skaidrės. Išduodamas mokymų išklausymo sertifikatas. Į mokymų kainą įskaičiuotas vienas mokymų išklausymo sertifikatas, jeigu pageidaujate daugiau sertifikatų, kaina derinama atskiru susitarimu. Dėl mokymų išklausymo sertifikato išdavimo ir PVM sąskaitos faktūros prašome kreiptis el. paštu sales@muita.lt, tel. 8 640 32232.

Prekių tarifinis klasifikavimas pradedantiems ir pažengusiems