PASAULIO MUITINIŲ ORGANIZACIJOS AKADEMIJA: ONLINE MOKYMAI VERSLUI!

AEO: Kaip tapti? Kokia šio statuso nauda?

2019-05-30

Video įrašas seminaro, kurį vedė knygų muitinės formalumų temomis, tarp jų ir AEO tema, bendraautorius Gerhard Friese. Seminaras vestas 2018 m. lapkritį, įrašo trukmė 1 val. 27 min. Įrašas anglų kalba, lietuvių kalba subtitrai, skaidrės ir padalomoji medžiaga. Padalomoji medžiaga - patikros sąrašas sėkmingam procesų planavimui siekiant AEO statuso. 

Gerb. Friese padeda pramonės įmonėms Vokietijoje pasirengti AEO sertifikavimui ir diegia kompleksiškus, integruotus AEO sprendimus. Jis padėjo tapti AEO daugiau nei 30-čiai įmonių, priklausančių 19-ai skirtingų muitinių administracijų Vokietijoje!

Seminaro metu aptartos temos:

  • AEO nauda tarptautinėje prekyboje
  • Ateities perspektyvos: tarptautinė AEO projektų plėtra (pvz. ES patvirtintas mokesčių mokėtojas ir AEO)
  • Europos Sąjungos AEO gairės
  • Reikalavimai AEO statuso gavimui, sertifikavimas
  • Patikros sąrašas sėkmingam procesų planavimui siekiant AEO statuso - aptariamas prie p. Gerhard knygos apie AEO sertifikavimą pridėtas priedas ir pateikiamas kaip padalomoji medžiaga

Jovitos Dobrovalskienės, UAB "Muita" atitikties ir mokymų vadovės, atliekančios įmonių AEO sertifikavimus, atsiliepimas po įrašo peržiūros: "Nors AEO sertifikavimo klausimai man nėra visiškai nežinoma sritis, p. Gerhard pranešimą klausiau su didžiuliu susidomėjimu. Mano manymu, pateikta medžiaga turėtų būti naudinga ne tik įmonėms, kurios dar svarsto ar verta siekti šio sertifikato, bet ir toms, kurios jį jau turi. Pirmiausia dėl vertingų patarimų kaip planuoti sertifikavimo eigą ir su tuo susijusius darbus, antra – dėl pateiktos bendros pasaulinės apžvalgos, tendencijų ir statistikos, kuri dar labiau padeda suvokti AEO vertę ir naudą, ypač netiesioginę, apie kurią gal ir ne visada pagalvojame."

Mokymo kaina 190 Eur be PVM (229,9 Eur su PVM), peržiūros prieiga suteikiama 60-čiai dienų. Kartu su video medžiaga pateikamas patikros sąrašas sėkmingam procesų planavimui. Išduodamas mokymų išklausymo sertifikatas. Į mokymų kainą įskaičiuotas vienas mokymų išklausymo sertifikatas, jeigu pageidaujate daugiau sertifikatų, kaina derinama atskiru susitarimu. Dėl mokymų išklausymo sertifikato išdavimo ir PVM sąskaitos faktūros prašome kreiptis el. paštu sales@muita.lt, tel. 8 640 32232. 

Pranešimo dalies nemokama peržiūra https://youtu.be/48NVku6QkV8

AEO: Kaip tapti? Kokia šio statuso nauda?